?

Log in

No account? Create an account
вересень 2017   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Після Савур-могили

ПРО УТИСКИ ДОБРОВОЛЬЦІВ І РОЗГОЙДУВАННЯ СИТУАЦІЇ В ДЕРЖАВІ

Posted on 2017.04.05 at 13:07
Багато літер, але важливо. Виключно як особиста думка.

Один знайомий, волонтер, що здавна нам допомагає, прислав мені чергову розпачливу статтю про те, як сім'ї загиблих добровольців не отримують від держави жодного визнання і допомоги, з припискою: "А чим їм допоміг Народний депутат пан Ярош, який обрався на їх крові?".

Цей лист і спонукав мене написати дану статтю. Вона буде не про Дмитра Яроша, а про проблему в цілому. Навіть не проблему, а Проблему, з великої літери.

Спочатку про добровольців, живих і загиблих. Усі ми - дорослі дієздатні люди, які розуміли і розуміють, що, взявши до рук зброю і не належачи при цьому, з тієї або іншої причини, до жодної з державних офіційних силових структур, ми не можемо сподіватися отримати від представників держави - чиновників (для яких мають значення лише офіційні документи) - ніяких грошей, звань чи статусів - навіть якщо загинемо. Принаймні, за діючої влади і діючих законів. В окремих випадках влада з якоїсь її власної вигоди може піти нам назустріч, але розраховувати на це не можна.

Все, чого такі, як ми, можемо очікувати від чиновників - що вони не помічатимуть нас. Ігноруватимуть наше існування, тобто, не дуже сильно заважатимуть нам жити і діяти. І навіть це можливо тільки доти, доки державний апарат не вбачає у нас загрози своїй можливості спокійно красти. Як тільки він побачить цю загрозу, нам перекриють кисень і наша діяльність як боєздатних фронтових підрозділів на цьому скінчиться. А просто як люди, розсіяні і обеззброєні, ми не зможемо зробити нічого - ні тепер, ні в майбутньому. Уточню: нічого більшого за те, що кожен, хто читає ці рядки, може робити вже тепер.

З людей з різними можливостями і питають по-різному. Якщо маленька дитина тупне ніжкою і скаже: "Дяді нагорі бяки", усі посміхнуться. Якщо те саме скаже громадський активіст, "дяді" створять йому дошкульні, але несмертельні проблеми. Якщо ж те саме скаже представник озброєних загонів - загони ліквідують, в разі опору - шляхом фізичного знищення. Знищують лише тих, кого бояться.

(І дуже прошу не писати мені маячні на кшталт "Як же так, у вас є зброя і ви дозволяєте галімим мєнтам себе зупиняти й обшукувати?". Таке можуть писати або "диванні", або ті, хто "застрягли" у "бєспрєдєльному" 14-му році, коли таке проходило, коли ми за 10 секунд клали пиками в землю ментівский блокпост за те, що вони побили наших медиків. А зараз є лише два варіанти "не виконувати законні вимоги представників правопорядку": або збройний опір з негайним переходом у підпілля, або посил нафіг з наступноранковим блокуванням наших баз і комунікацій. В обох випадках проти нас була б використана уся міць державного апарату і вся найновіша техніка, якої і близько не побачиш на фронті. Кого влаштовують ці два шляхи - велкам, випробовуйте їх на собі).

Влада пручатиметься визнанню добровольців до останнього - хоча б тому, що визнання наших загиблих і поранених неминуче призведе до визнання решти їхніх побратимів, яким пощастило вижити й не скалічитись. А якщо ми - герої, нарівні з "офіційними" фронтовиками, то як потім, якщо буде така потреба, зробити з нас цапів-відбувайлів, повісити на нас усіх собак, оголосити провокаторами, заколотниками і агентами Кремля?

Це все треба розуміти. І ставитись до цього спокійно і без зайвого пафосу.

Вважаю, що саме я маю право це писати - адже я вже три роки на війні, не маю і навряд чи матиму УБД etc. При цьому у мене немає забезпечених батьків, багатих коханців, закордонних рахунків і майна на Кіпрі. Я така ж, як всі, і якщо зрештою таки отримаю це довбане УБД, яке скоро буде соромно мати, бо дуже багато липових "фронтовиків" розвелося - то справедливо отримаю однією з останніх - після загиблих, інвалідів, після тих, що були поранені, тих, що здійснили подвиг, мають державні нагороди тощо. Якщо зі мною щось станеться, моя родина так само не отримає від держави ні копійки. Ми це знаємо і сприймаємо нормально - не за гроші, пільги чи нагороди ми тут.

Тепер підходимо до питання поганої влади (ніхто ж не сперечатиметься, що вона погана?) і ще раз згадаємо Дмитра Анатолійовича Яроша. Усі наїзди на нього, тупо-брутальні чи цинічно-витончені - зрештою, зводяться до одного-єдиного звинувачення: ВІН НЕ НАМАГАЄТЬСЯ ПОВАЛИТИ ВЛАДУ. І НЕ ОРГАНІЗОВУЄ "ГОЙДАЛОК" (так на "громадсько-політичному" сленгу називається розгойдування ситуації з метою викликати масштабні суспільні потрясіння, наслідком яких буде зміна влади). Все. Більше йому закинути нічого - настільки, що жоден ворог чи конкурент навіть не намагається.

А тепер, безвідносно до особистості Провідника, безвідносно до наших політичних симпатій чи антипатій - спробуємо розібратися, чи потрібні нам ЗАРАЗ оті "гойдалки".

Теза перша. "Гойдалки" послаблюють державу. Будь-які. Неминуче. Як послаблює організм людини хірургічне втручання - через що на нього зважуються лише тоді, коли немає іншого вибору. Майдан теж дуже сильно послабив Україну - тимчасово, звичайно, але за цей період ми втратили Крим і частину Донбасу. Тоді у нас справді не було іншого вибору, бо спочатку Янукович узяв курс на "білорусизацію" України, і ми вийшли на акцію протесту, а потім він завдяки власній тупості загнав себе і нас у глухий кут, у ситуацію "хто кого". Про те, що з вибором зараз, мова піде нижче.

Теза друга. Що буде, якщо "гойдати"? Мантра про "Путін нападе" (тобто здійснить повномасштабне відкрите вторгнення, не замасковане під "шахтьорів і трактористів") на сьогодні уже не працює. У 2014-2015 рр., якби в Києві почалися бої, він би напав неодмінно. А зараз його шанс на вторгнення давно прос(п)ано, та й сенсу нападати немає - адже в такому разі всі українці миттєво помиряться і об'єднаються проти зовнішнього ворога. То ж навіщо йому витрачати людей і ресурси і остаточно псувати стосунки з Заходом, якщо можно просто сидіти за поребриком і насолоджуватися тим, як ми вирізаємо один одного (крадькома підтримуючи то одних, то інших)? І потім голими руками, майже без танків, взяти те, що від нас залишиться. (Як це буде - див. сценарій "замирення" Чечні: втома людей від безперервної війни, підкуплена частина еліти, ну, і так далі).

У нашій державі багато людей, які пройшли війну, мають зброю (або можуть її легко дістати) і не бояться своєї й чужої крові. Той, хто каже, що місце фронтовиків не на передовій, а в Києві біля Банкової - випускає джина із пляшки. Бо якщо ці люди, замість сидіти в окопах, підключаться до "великої політики" - буде різня. Сподіваюся, ви не думаєте, що різати (тобто, стріляти) будуть виключно за списками "Миротворця"? Стріляти будуть усіх. За невіддані борги. За бізнесові мутки. За особисті образи. І чи вистачить тоді в одних хороших людей, не будемо показувати пальцями, сил і авторитету, щоб навести в державі порядок - ще під великим питанням.

Теза третя. Серед тих, хто "гойдають", до фіга багато людей, які "гойдають" з єдиної причини: під час попереднього розподілу влади їх не допустили до впливу на прийняття рішень. І вони готові ризикнути всім, в тому числі державою, щоб цей вплив здобути. Їм потрібна нова серія великих потрясінь. Робити щось спільне з цією категорією людей (а без них же мало що обходиться) - вимазатись в лайні по вуха. Крайнім часом мене просто клинить, коли я їх бачу.

Теза четверта. Змінити владу - це в першу чергу поміняти першу особу. Припустимо, Порошенко уже добровільно пішов у відставку чи недобровільно втік у Ростов. Хто буде замість нього? Назвіть мені українського політика З РЕАЛЬНИМИ ШАНСАМИ ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ, який був би настільки кращим за Порошенка, що задля нього варто було б ризикнути державним суверенітетом?
Якщо казати про реальні шанси - бачу лише одного політика: Юлію Тимошенко. Поклавши руку на серце: її можливе президентство вартує такого ризику? Думаю, що тих, хто скаже "так", далеко не більшість.

Теза п'ята. Про "темних конячок" і "сірих кардиналів". В часи Майдану я вважала, що наш наступний президент - Віталій Кличко. Тому що політичний вплив Тимошенко сильно підупав через перебування в тюрмі, Яценюк має зовнішність "ботана", а Тягнибок позиціонує себе як націоналіст - тобто, за всіх трьох більшість не проголосує. Потім із тіні вийшов олігарх Порошенко, домовився з Кличком і став президентом. Впевнена, в Україні ще не перевелися олігархи, які хотіли б повторити його трюк - от тільки Юлію Тимошенко ні за гроші, ні за будь-які обіцянки не вдасться відмовити від боротьби за владу. Вона для цього занадто потужний гравець, і найближча зміна влади - це, можливо, її останній шанс здобути найвищу державну посаду. До речі, дуже висока імовірність, що Порошенко виграє у неї порівняно чесні вибори і залишиться на другий термін. Він переможе її чи вона переможе його - і ОЦЕ варто ризику Україною?

Теза шоста. А якщо не політик з "першого ешелону", а хтось інший?
Особисто я дуже хочу бачити на чолі держави Дмитра Анатолійовича Яроша. Але при цьому розумію, що багато хто з вас бачить на чолі держави зовсім іншу особу, і цих осіб, якби я зараз провела опитування, ми б нарахували, певно, кілька десятків. Тобто, у нас ще немає єдиного лідера з підтримкою хоча б половини АКТИВНОГО населення. То куди нам пхатися гойдати?

Теза сьома і крайня. То що ж робити, якщо олігархи обкрадають державу, люди зубожіють, політики затягують війну, щиро не вважаючи її війною (бо для них це таки Операція, скорше за все, бізнесова)? Бути "покірними рабами" і не звертати на це все уваги?

Звісно, що ні. На війні, коли солдати прибувають у певне місце - і при цьому тотального нашого наступу і тотальної втечі ворога ще немає - що, в першу чергу, вони роблять, всюди і завжди? Правильно, вони не йдуть у наступ, а окопуються і будують укріплення, роблять максимально безпечні складські приміщення, ставлять польові кухні тощо. Це робиться для того, щоб убезпечити людей і майно, що в сумі означає боєздатність підрозділів.

На прихованій війні треба робити так само. Дай зрозуміти треклятому олігархові, що не зазіхаєш на вміст його кишень (а влада для них це теж частина кишені) - і роби, що хочеш. Певніше, те, що потрібно. Будуй укріплення. Тренуй людей. Рятуй поранених. Лови за руку дрібних хабарників. Допомагай дітям-сиротам, хворим та інвалідам. Збирай гроші на допомогу фронту. Пробивай, поступово, бо державний апарат неповороткий і повільний, статус для сімей загиблих добровольців, а потім і для живих. Розгрібай, потроху, авгієві стайні, НЕ ВТРАЧАЮЧИ ВЛАСНУ БОЄЗДАТНІСТЬ. А далі видно буде. Може, якісь нерозумні люди таки догойдаються до того, що усі почнуть різати всіх, і комусь доведеться це припиняти.

А якщо оголосити олігархам війну - просто ж не буде кому усім цим займатися.

Ніхто не вимагає від нас підтримувати покидьків, якщо це суперечить нашій совісті. Найчастіше для покидьків достатньо, якщо ми не підтримуємо їхніх конкурентів, майже завжди - таких самих покидьків, яких і підтримувати-то гріх.

Сподіваюся, я зрозуміло висловлююсь?

Любителі гойдалок, дайте вже спокій. Коли настане час, вас попередять.

Comments:


Сторінка 1 з 2
<<[1] [2] >>
sgt_deppers
sgt_deppers at 2017-04-05 09:27 (UTC) (Посилання)
А Вам не здається, пані Олена, що якраз саме Порошенко і розгойдує нашого човна?
katmoor
katmoor at 2017-04-05 11:05 (UTC) (Посилання)
ну почему же раскачивают?

вон Гройсман ярд кредита от МВФ получил. Это называется раскачивать?

правда сколько Гройсман Фишманам за то что они этот ярд ему через МВФ протащили дал отката история умалчивает. Ну а сколько Гройсман сам спиздил-догадайтесь сами.

а сколько вам от этого атракцыона щедрости докатилось-сами знаете.Думаю что-то докатилось. Отдавать придется правда всё. Потому что гройсман к этому времени будет там же где счас Яценюк с Коломойским.

такчто...то что Олэна по поводу корочек не парится-это она совершенно правильно делает

74hc00
74hc00 at 2017-04-05 09:45 (UTC) (Посилання)
Ярошу некогда думать о президентстве, он оружие чистит уже который год.
micha1520
micha1520 at 2017-04-05 10:08 (UTC) (Посилання)
Главное, чтоб мушки не забывал спиливать!
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-05 14:01 (UTC) (Посилання)
За три роки війни я взяла собі з "сусідських погребів" (тобто, з покинутих будинків):

1. Пластмасовий браслет
2. Сувенір у вигляді черепашки (бо нагадала мені мене в броніку)
3. Котушку ниток кольору "олива"
4. Розчіску для волосся замість своєї, забутої на базі.
5. Три або чотири книги.

Після війни я планую повернутися до своєї мирної професії журналіста і виховувати дітей.
oshein
oshein at 2017-04-05 09:57 (UTC) (Посилання)
Вы хорошо и правильно написали о том чего делать не надо и почему, но ни слова о том что делать надо.
Есть у вас план мистер Фикс?(с) :)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-05 13:58 (UTC) (Посилання)
Чіткого й конкретного плану, ще й розписаного по датах, немає, звісно. Його неможливо скласти, бо постійно ситуація змінюється.
А в загальних рисах, на рівні напряму - є, звичайно.
micklecat
micklecat at 2017-04-05 10:00 (UTC) (Посилання)
Все так, але є але. Гойдалки, згоден, зараз не потрібні, але неодмінно будуть і навіть стануть потрібними, як тільки з'явиться той самий Лідер Нації. І ті, хто зараз в окопах, таки зіграють описану роль. Україні найбільше підходить тільки варіант Піночета. Бо інакше буде нескінченна верениця порошенків-тимошенків-кличків і т.д. До слова - при всій повазі до пана Яроша лідером нації я його не бачу. Перша на обрії людина, яка мала якості Лідера Нації - В.Чорновіл - давно убита правлячою кастою. Друга на обрії така особа - Н.Савченко - політично слабка, бо не має під собою політичної сили, до того ж знаходиться під шаленою травлею зі сторони касти.
Ну а зараз - пардон, які там взагалі гойдалки? Оця клоунада, що розігрують за дєнюжку усякі резніченки-поросюки-грішини? Та ну)) Це імхо не гойдалки, а так, легкий пердьож, пробачте. Замасковані війни олігархічних кланів. Гойдалками можно назвати те, що гойдає систему, а не окремі клани.
micklecat
micklecat at 2017-04-05 10:01 (UTC) (Посилання)
Кацапы, а неслабо так у вас там хуйло развлекаецца! Дома расхерачивать ему давно надоело, кишок мало, наверно. А вот в метро путиннуть - самое оно! Достойная царя забава!
J. Petrova
J. Petrova at 2017-04-05 10:10 (UTC) (Посилання)
животинушка я понимаю ты умом скорбный
но хоть на секунду задумайся - зачем Путину взрывать метро?

liubovmilich
liubovmilich at 2017-04-05 10:04 (UTC) (Посилання)
ми всi тут мирно живемо,
бо ви - на вiйнi...

...прекрасна стаття,
було потрiбно таке пояснення.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-05 13:57 (UTC) (Посилання)
Дякую!
(Deleted comment)
micklecat
micklecat at 2017-04-05 10:16 (UTC) (Посилання)
Ольгинцы новую методичку получили)) Твой коллега уже двигал эту тему в предыдущей записи. Йпетрова, ущербное ты чудо в опилках)
LiveJournal
livejournal at 2017-04-05 10:33 (UTC) (Посилання)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
J. Petrova
J. Petrova at 2017-04-05 11:20 (UTC) (Посилання)
Сподіваюся, я зрозуміло висловлююсь?//

отсидеться не удастся, вы всегда будите представлять угрозу для существующей власти
или должны будете полностью перейти на ее сторону, доказать преданность ей, в том числе и делами
думаю после войны, как бы она не закончилось, начнется - тоже самое что в СССР после окончания гражданской
попытки переворотов (настоящие или мнимые) - а затем репрессии, которые окончательно покончили с революционерами выступавшими против Сталина, да и его сторонников тоже проредили (лес рубят щепки летят)

Вчера мы хоронили двух марксистов,
тела одели ярким кумачом,
один из них был правым уклонистом,
другой, как оказалось, ни при чём...

думаю Олена нынешние времена еще будете вспоминать с ностальгией о безвозвратно утраченных возможностях и сделать в сущности ничего нельзя
разве только США решит заменить Порошенко на более вам подходящего, но с чего бы..

иных уж нет, а те далече


Edited at 2017-04-05 11:27 (UTC)
katmoor
katmoor at 2017-04-05 11:39 (UTC) (Посилання)
разве только США решит заменить Порошенко на более вам подходящего, но с чего бы..


когда-нибудь заменят. но. только на Гройсмана. Или на Кульмана.
droone at 2017-04-05 11:43 (UTC) (Посилання)


Берни Сандерс недавно отлично сформулировал тезис про американскую демпартию который подходит и к власти в Украине: "Они предпочтут уйти на дно с Титаником до тех пор пока у них места первого класса". Папередники свалили и успешно устроились за поребриком. Непапередники точно так же свалят, вопрос только когда. Лучше бы чтоб это случилось до столкновения, а не после.
Sasha Bizyuk
Sasha Bizyuk at 2017-04-05 12:47 (UTC) (Посилання)
олёна ваши новые американские кураторы молчат как рыбы и вы в панике незнаете что делать??? а дружки януковича возглавили майдан не для того чтобы заботиться о тех на чьих горбах пришли во власть, у них другие цели
seviller [wargaming.net] at 2017-04-05 16:02 (UTC) (Посилання)
Алёнушка призывает не раскачивать лодку, чтобы крыс не тошнило. Пусть бреют народ дальше, recht?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-05 16:12 (UTC) (Посилання)
Самопочуття крис мені фіолетове. Не розгойдувати, щоб:
а) не втопити корабель
б) не допустити фальшстарту, після якого нас розженуть нафіг, а декого, можливо, фізично знищать.
Мати терпіння, розбудовувати структури, чекати свого часу.

Edited at 2017-04-05 16:12 (UTC)
сергей миронов
сергей миронов at 2017-04-05 17:14 (UTC) (Посилання)
Не входят ни в одну госструктуру, но с оружием, видимо по личному согласованию их допустили до фронта и как то мирятся с этим смотря на это «сквозь пальцы» , на их присутствие там. Почему то эти люди называют себя добровольцами, не, вы не добровольцы, и близко нет, добровольцы это те кто по разным причинам мог не идти но пошёл, пошёл не в «не входящие ни в одну госструктуру» а именно в государственные, самые что ни наесть, соответственно пользуются всеми льготами гос-ва, поэтому то и справедлив вопрос – а что главный то «организатор» такого подвешенного состояния псов не чешется для пробивания помощи на уровне гос-ва? Вопрос уместный, какие такие причины могут быть у людей которые взяли в руки оружие, но отказались войти в гос.силовые структуры? Это анархисты-индивидуалисты какие то , Махно так воевал, чем всё кончилось с ним известно. Шагают в ногу попутчиками их гос-ва, не являясь частью этого всего. Олена как всегда умалчивает о причинах отказа войти в силовые структуры, тем более что если они не получат ничего при инвалидности, осознавая это и понимая что их может ожидать после этого, где гарантия что полезут в самое пекло и что будут выполнять поставленные задачи как того требует обстановка?
Утверждение олены что «не за льготы воюем, все взрослые», просто смешно – ваше всу за льготы что ли сидит рядом с вами? Льготы это не плата за службу, это страховка по жизни, им что милостыню просить, или опять всем миром им собирать будете – сейчас на житьё там , потом на жизнь в тылу?
А может ярош не теряет надежды на перехват власти при завале всего и начале драки за кресло? Потому как вас держать в одном месте да с боевым опытом намного удобнее, чем раскиданные по разным углам, не потому ли и в тень ушёл, ждёт чем всё закончится и куда всё повернётся держа под рукой то что поможет когда время настанет?
сергей миронов
сергей миронов at 2017-04-05 17:16 (UTC) (Посилання)
Мати терпіння, розбудовувати структури, чекати свого часу.


а, ну да , всё верно, ярош надеется власть перехватить
a_n_g_a_r_skaya at 2017-04-05 20:56 (UTC) (Посилання)
так по моему ЛДНР и объявили олигархам войну, реальную
вот там то предприятие олигархов национализированы!

а что у вас сегодня в Полтаве-
онижедети, менты и даже ТИТУШКИ (шо, опять!?)...

"смешались в кучу кони, люди и залпы тысячи орудий...":

https://glav.su/forum/4/38/threads/1200687/

ну сколько можно, вам самим не смешно!?

micklecat
micklecat at 2017-04-06 04:44 (UTC) (Посилання)
ахахааа)) Детская непосредственность, полный наивняк))
LiveJournal
livejournal at 2017-04-06 02:07 (UTC) (Посилання)

Дадим слово укронационалистке

Користувач werewolf0001 посилається на ваш запис з Дадим слово укронационалистке пишучи: [...] http://bilozerska.livejournal.com/1006737.html [...]
Політкоректна версія мого життя
atamanchuk at 2017-04-06 03:43 (UTC) (Посилання)
А хто попередить, "коли почнеться"?
Дільничий інспектор міліції?
Так там нема нікого, позвільнялися вони, найгірша робота, некомплект дільничих 75%.
Під час Майдану про Кличка не думали - його з вогнегасника облили, і вірно зробили.
На даний час у нас йде стрімка міграція населення будь-куди, а також депопуляція, 60% за межею бідності, ті ж 60% у разі хвороби просто не лікуються - нема на що, а соціологічні опитування про рейтинги влади Ви давно бачили?
Не здогадуєтеся, чому їх не оприлюднюють?
Відповідь проста - вони провальні, люди у злиднях, перспективи ні на що нема, ми повернулся в 90-роки,тарифи ростуть, ціни ростуть, Кабмін відпускає ціни на основні продукти харчування, скасовуючи свою постанову від 1996 року, далі буде гірше, нас візьмуть голими руками, бо склади у Балаклії горять, кацапського нардепа валить ФСБ руками примусорьонного агента в центрі Києва, а СБУ в цей час обшукує антикорупційний сервіс YouControl.
І це події одного тижня.
Ну і розгойдувати нічого не треба, люди на межі від беззаконня та злиднів.
І надання безвізу ситуацію не врятує - це вже настільки другорядне питання, після знищеної економіки та банківської системи, що людям все одно.
А причина в тому, що після 22 лютого, коли зайняли Межигір"я, урядовий квартал, СБУ та МВС - ніхто не почав вішати мусорів, ворогів, і так далі.
А тепер ми все отримали - і мусор-сепар Голубан на трибуні Верховної Ради.
Ще питання є?
Ми підходимо до кінця, до колапсу державної системи, в тому числі через створення територіальних громад, недолугу медичну реформу, відкриття ринку землі на фоні економічної кризи, знищення СПД через введення плати для "сплячих" СПД.
Поспілкуйтеся з людьми - які в них настрої щодо абонплати за газ? Щодо тарифів?
Дізнаєтесь багато нового, і зрозумієте чому ці люди палили шини вночі під ОДА в різних областях, коли на Донбасі розігнали 13 березня 16 редут блокадників.
А людям просто відібрали будь-які перспективи, відкинули на рівень розвитку 1997 року, навіть гірше, бо тоді не було такої інфляції і таких тарифів.
А ви про Яроша, про "Путін нападе", про "на кого міняти Порошенка" - судячи з того, що магазин Рошен на бессарабці охороняє рота мусорів та кіннотна мусорня - рейтинг Порошенка не дуже, навіть дуже не дуже хороший, і міняти його треба на будь кого, тому що так ми вже втратили економічну основу держави, тому і перепис населення відклали до 2021 року, тепер вирішили перенести на 2018 рік (привіт Гройсману, від Порошенка, за те, що став красти більше, ніж він, і Порошенко вирішив все ж таки перевірити баланс).
Ось пройде перепис - і стане відомо багато нового, дуже неочікуваного, що нас тут вже не 42 мільйони, а близько 30.
micklecat
micklecat at 2017-04-06 08:32 (UTC) (Посилання)
Та мусори то фігня.. Треба було партноменклатурно-кримінальну касту перевішати.
deceptors
deceptors at 2017-04-06 05:40 (UTC) (Посилання)
Самооправдание рулит, за последние три года оно уже надоело, всегда виноват кто то другой.
micklecat
micklecat at 2017-04-06 08:30 (UTC) (Посилання)
Кацапское свинство рулит. Годы идут, а кацапы как были русиш швайнен, так и остаются.
Yushchenkivets at 2017-04-06 15:46 (UTC) (Посилання)
Ніж Тимошенко на посаді президента - краще російські війська під Києвом. Останнє хоч мобілізує.


Edited at 2017-04-06 15:46 (UTC)
dji12345
dji12345 at 2017-04-06 16:25 (UTC) (Посилання)
Не,Не,Не.Тимошенко лучше.
P.S.А кого выбрать по Вашему?
Sasha Bizyuk
Sasha Bizyuk at 2017-04-06 16:28 (UTC) (Посилання)
олёна, вот ющенко назвал гражданскую войну на украине---уже 24й войной украины с россией, можешь назвать хоть несколько предыдущих войн??? бандеровцы прислуживали оккупанту гитлеру---они просто предатели украины
Aleksey Ivanov
Aleksey Ivanov at 2017-04-06 17:56 (UTC) (Посилання)
"Вважаю, що саме я маю право це писати - адже я вже три роки на війні, не маю і навряд чи матиму УБД etc."
"Три роки в строю, и ни разу в бою"?...
- Вообще-то справедливо - с какого перепугу штатской тыловой крысе, пусть и с трехлетним стажем, давать УБД?

"При цьому у мене немає забезпечених батьків, багатих коханців, закордонних рахунків і майна на Кіпрі."
-А вот ваш боевой побратим, экс-верный соратник Яроша и, можно сказать, лицо Майдана, сотник Вова Поросюк, - при том, что он даже не выродок из семьи киевских советских интеллигентов, а всего лишь тупой навозный опарыш с сельской глубинки, - он и ветеран войны, и херой международного масштаба, влияющий на судьбу страны (особливо ее могучей экономики) и на решительных тонах говорящий с верховной властью... И, почему-то думается, все у него уже есть - и неплохая зарплата в Раде, от кураторов, плюс нетрудовые доходы от крышевания; и закордонни рахункі, и багати коханці, и вероятно уже и кой-какое майно на Кіпрі... Да что там, даже знаменитый стриптизер козак Гаврилюк за эти три года на держрадовских харчах расцвел и похорошел... А уж архистратиг Симеон Гидрокефал - ну просто не узнать в этом мощном государственническом теле былого жалкого головастика...
Ну а чего достиг гражданин Ярош за истекшие три года? А лично егойная фанатка О.Белозерская?..


"У нашій державі багато людей, які пройшли війну, мають зброю (або можуть її легко дістати) і не бояться своєї й чужої крові."
- вот только никакого представления о реальной войне, когда надо реально удерживать позиции и ходить в реальные атаки на настоящую оборону, большинство из этих персонажей и близко не имеют. Научиться пользоваться калашом и пару раз загадить штаны под случайным обстрелом, с пол-года - год покормить вшей да побухать в прифронтовом блиндаже, или три года пожить на иждивении "волонтеров" в тыловом самозахваченном пионерлагере - это конечно дает некоторый жизненный опыт, но еще не делает этих "людей, які пройшли війну", реальными бойцами, а их скопище - боевым подразделением.

"Як послаблює організм людини хірургічне втручання - через що на нього зважуються лише тоді, коли немає іншого вибору"
- А в хирургии-то вы, по-видимому, смыслите еще меньше, чем в военных делах, или в журналистике.

"Таке можуть писати або "диванні", або ті, хто "застрягли" у "бєспрєдєльному" 14-му році, коли таке проходило, коли ми за 10 секунд клали пиками в землю ментівский блокпост за те, що вони побили наших медиків."
- это следует расценивать как "чистуху" и официальное обращение в Укропрокуратуру?.. Ибо нападение вооруженной банды на милицейский блок-пост (а не проблема установить, когда и на какой именно) - за это хоть сейчас бери вас и привлекай... И коли аферисту Авакову или придурку Луценко по неким своим соображениям захочется прихватить вашу упоротую компанию за мягкое место - так вот им и готовый законный повод для "неотвратимого правосудия".


"Особисто я дуже хочу бачити на чолі держави Дмитра Анатолійовича Яроша"
- эх, не дожил ваш колоритный мазохист Сашко Музычко, сгинул безвременно путем изощренного самогубства, да так и остался неотмщенным, несмотря на все Проводниковы громогласные обещания в адрес ментов и лично Авакова... А ведь был бы из него замечательный президент на чолі держави, самое то что надо в нынешних укрореалиях - мощный, яркий, опытный и заслуженный, волевой и решительный... Как же не уберегли вы такое кадровое сокровище?

А ведь исходный вопрос так и остался -
А чим допоміг упомянутым семьям загиблых нацистких придурков Народний депутат пан Ярош, який обрався на їх крові?. А также придуркам живым, но увечным, контуженным, безработным и т.п.? Коль скоро работа по скорейшему захвату власти в стране на нем не висит, в зоне АТО своим боевым паноптикумом он непосредственно не командует, в текущей работе Рады вроде бы тоже особо не замечен... Даже с агитгастролями последнее время, кажется, особо не колесит. Что вообще ныне поделывает Проводник ваш ненаглядный?...


Edited at 2017-04-06 18:06 (UTC)
Николай Ячменев
молодец-красиво расписал о больных типа людях....
vic_vic_1 at 2017-04-07 22:50 (UTC) (Посилання)
Смачного.
vasovl
vasovl at 2017-04-08 13:18 (UTC) (Посилання)

Дайте будці красти.

Україна втратила частину територій не тому, що був майдан, а тому, що корумпована влада розвалила армію, продала ядерну зброю та скурвила інші силові структури, що мали відповідати за державну безпеку. Хіба не так?

Зараз Ви закликаєте знову надавати можливість ворам красти спокійненько, бо це, бачте, розгойдуватиме країну, але ті ж пороки приведуть до того ж результату.

Щось я не бачив, щоб під час майдану хтось когось бігав різав. Навіть ментів не вбивали, а відпускали заставивиши вибачитись. Події із вторгненням відбулись вже після того, як майдан відбувся і за країну відповідало РНБО.

Таким чином, Ви не тільки зміщуєте хронологію, а ще й підміняєте поняття.

У олігархів повинен бути страх. Завжди. Тому я вітаю ініціативу того ж Парасюка і Семенчинка (від якого особисто далеко не в захваті) які по суті зруйнували цілу воровську схему будки та їх шестірок.

Ось шлях! Ось він. Що стосовно майдану, то не переживайте, зараз, коли в державі є армія, те що було в 2014 країні не загрожує.

Страйки, демонстрації протесту, майдани - все це нормальний атрибут демократичного життя, але будка дуже хоче, щоб ми про це забули.

Саакашвілі ви навіть не розглядаєте на пост президента? Він емігрант в першому поколінні? Так і вальцан теж з Молдови імігрував, а накрасти встих досхочу і позаймати вищі посади також. Була б корона, корочше, а голова знайдеться. Знаю головне: вор повинен сидіти в буцегарні, інакше держава перетвориться на парашу, а народ на терпіл і лохів, а українці, слава Богу, таку роль не полюбляють.

Олено, думайте, що пишете, не виправдовуйте крадіїв, Вас шанують і слухають, тому Ваше слово може деморалізувати не один десяток людей.

Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-09 12:18 (UTC) (Посилання)

Re: Дайте будці красти.

Розвалена армія, корумпована влада і мєнти у нас були весь час існування України. Але Росія скористалась саме Майданом і віджала у нас території.

Під час Майдану - ясна річ, що ніхто нікого не різав, не грабували магазини, ще й вибачались, якщо випадково штовхнули некомбатанта, я свідок. Але тоді у народу за плечима не було трьох років війни.
Людям, які пройшли війну, значно легше, значно простіше вбивати і вмирати, ніж тим, які її не пройшли.

Війна дуже сильно підвищила больовий поріг суспільства. Якби сьогодні студенти вийшли на акцію протесту і їх сильно побили менти, Майдан би не почався. Щоб він почався - мабуть, мирний захід треба було б вкатати в асфальт танками.

Перших загиблих на Майдані - Нігояна і Жизневського - знали всі. Мало хто знає по іменах Небесну Сотню. В "АТО" загинули тисячі, і мало хто взагалі знає, скільки тисяч. І що? І нічого.

Я не проти акцій протесту. Поки у нас не введено військовий стан, вони не заборонені, а що не заборонено - те дозволено. Люди не повинні мовчати, коли їх щось не влаштовує, і мають право говорити про це вголос. Я проти: а) свідомого розгойдування ситуації в державі з метою викликати новий Майдан - бо якщо він станеться, це буде різня з дуже сумними для держави наслідками, і б) я проти участі в акціях протесту фронтовиків. Не як окремих людей (якщо фронтовик після дембелю чи під час відпустки піде в Києві на мітинг, нічого поганому в цьому немає, я б і сама пішла), а саме як організованих структур, не дай Боже, ще й озброєних. Бо буде те, про я писала вище.

Саакашвілі - так, не розглядаю. І це не залежить від мого до нього особистого ставлення. Він етнічний грузин, який більшу частину життя прожив не в Україні. Це, звичайно, не характеризує його з поганого боку, але більшість не проголосує. Його "стеля" - прем'єр-міністр.
Денис Радченко at 2017-04-08 15:31 (UTC) (Посилання)

Що до утисків

Головна проблема українскої влади -- дуже багато влади в однієї людини. Справитись сама вона з нею не в змозі, тому покладаєтья на так звану "вертикаль влади", аце ЧИНОВНИКИ! І тепер вся влада у них, вони займаються законодавством, контролем за виконанням цих законів і мають караюци функції! Чим вони і користуються на свою користь -- от звідкіля корупція. У можновладців є такий термін -- "керованість". Яка забеспечується тим, що на кожного підлеглого у керуючого є компрометуючий материал! І це і є гарантією "керованості" підлеглого. Розумні підлеглі прикладали багато сил для того, щоб забеспечити свого шефа таким матеріалом! не боялись робити злочини, і шеф витягав їх та покривав злочини, ховаючи матеріали у сейф! Ельцин довго вибирав наступника, вимагаючи "керованості". І таки знайшов "керованого".....
Серж Петренко
atejist at 2017-04-08 21:36 (UTC) (Посилання)
Дуже сумно.
Та що поробиш. Усі колись старіють. Крім передчасно загиблих, але мова не про них.
Мої прогнози останнім часом збуваються рідше, однак мої погані прогнози збуваються завжди.
Так от, по ДІЯ мій прогноз поганий. Дуже поганий. Простіше кажучи - забудьте й не відволікайтеся на цей проект.

Будуйте укріплення, але майте на увазі, що коли залишиться забити останній цвях - поліція їх розвалить. Тренуйте людей, але майте на увазі, що на завершальній стадії тренування прокуратура їх пов'яже. Рятуйте поранених, але ... ну, промовчу. Ловіть за руку дрібних хабарників, але суд їх усе рівно виправдає. Збирайте гроші на допомогу фронту, але доки він не переміститься на вулиці Києва, зрушень не станеться.
Previous Entry  Next Entry